niszczenie dokumentów

   Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz starając się zapewnić jak najwyższy poziom naszych usług oferujemy kompleksową usługę polegającą na:

  spakowaniu i zaplombowaniu worków,
  załadunku,
  rozładunku
  i transporcie wykonanym przez naszych pracowników.

   Zapewniamy zważenie materiałów na wadze elektronicznej podczas odbioru w obecności klienta co gwarantuje dokładny pomiar ilości odebranych dokumentów.

   Dzięki temu nasi klienci ponoszą tylko koszty zniszczenia rzeczywistej ilości odebranych materiałów, określonej w kilogramach.

   Nie wymagamy od naszych klientów przygotowania dokumentów to znaczy czyszczenia z koszulek, segregatorów, spinaczy itp. Dlatego też udział Państwa pracowników jest ograniczony jedynie do wskazania miejsca przechowywania materiałów, co pozwala na swobodne wykonywanie ich codziennych obowiązków. Na życzenie naszych klientów sam proces niszczenia materiałów może być obserwowany przez Państwa Przedstawiciela na monitorze telewizji przemysłowej.

   Możliwe jest również zapisanie procesu niszczenia dokumentów na kasecie VHS lub CD-ROM.

   Każdego klienta traktujemy indywidualnie i jesteśmy gotowi doradzić i dostosować się do Państwa wymagań.

    Współpracujemy z wieloma firmami i dysponujemy kontaktami, które mogą pomóc Państwu w rozwiązaniu nietypowe problemy związane z naszą branżą.


    Na wszystkie pytania czekamy
      pod nr tel. (0-22) 811-08-52
      oraz e-mail: utalmak@utalmak.com.pl
 
Zapraszamy do kontaktu:


dokumenty niszczenie
ul. Zabraniecka 82 lok 304; 03-787 Warszawa; Telefony: 692 192 393, 22 811-08-52